+380983329154
Ми у соц.мережах →
0
0

Ваш кошик порожній :(

Способи доставки для України: 

    у збір замовлення надходить наступного дня (робочий) після повідомлення про оплату. Терміни збору 1-3 робочих днів -крім п'ятниці та неділі

(залежить від кількості одиниць у замовленні)

Відправок на день оплати немає. За відсутності на складі потрібного розміру, кольору – очікування відшивки до 7-10 робочих днів. Вартість доставки оплачується при отриманні за тарифами ТК Нова Пошта (від 60 грн).

  в збір замовлення наддходить на слідуючий день(робочий) після повідомлення про оплату. Терміни збору 1-3 робочі днів, крім пятниці та неділі. Відправок в день оплати немає. За відсутності на складі потрібного розміру, кольору – очікування відшивки до 7-10 робочих днів. Укрпошта оплачується під час одержання (терміни доставки залежать від населеного пункту).

Після надсилання замовлення ви отримаєте повідомлення на номер телефону, який вказано під час оформлення замовлення. А також лист на електронну пошту, яку ви вказали при реєстрації, з номером накладної для самостійного відстеження посилки.


Відправлення відбувається з 17:00-18:00. Інформація щодо відправок та розсилання накладних після 18:00

                                Дні відправок:  Нова пошта -Пн,Ср, Сб  

                                                                 Укрпошта - Пн,Ср,Сб

                                                      

Способи доставки для інших країн:

Способи доставки для Молдови:

  

У збір замовлення надходить наступного дня після повідомлення про оплату. Терміни збору 3-5 робочих днів (залежить від кількості одиниць у замовленні) За відсутності на складі потрібного розміру, кольору - очікування відшивки до 7-10 робочих днів.

Доставка у м. Кишинів можлива через кур'єра. Оплата за доставку при отриманні. Вартість залежить від виду товару та тканини) У дорозі 7-10 днів. Мінімальне замовлення 10 одиниць!

 Терміни доставки залежать від населеного пункту. Орієнтовні терміни доставки від 10-20 днів. Мінімальне замовлення 3 одиниці! Більш детальну інформацію по термінах доставки, а також всі міста ви можете дізнатися перейшовши на офіційний сайт Posta Moldovei


Спосіб доставки для країн СНД, ближнього та дального зарубіжжя:

 Ви побачите при оформленні замовлення та отримаєте автоматичний розрахунок вартості. У збір замовлення надходить наступного дня після повідомлення про оплату. Строки збору від 5 робочих днів


(залежить від кількості одиниць у замовленні)

 За відсутності на складі потрібного розміру, кольору – очікування відшивки до 7-10 робочих днів. Мінімальне замовлення 5 одиниць. Роздрібу немає!

Термін доставки приблизно 15-20днів.

Відправок в росію та білорусь немає!